në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE
Reebok

Reebok Atlete ZIG KINETICA 2.5 EDGE

Kodi i artikullit: 100074785
9.190 MKD
9.190 MKD
7.352 MKD
Shuma e kursyer: 1.838 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10.5 44 28.5
  • 11 44.5 29
  • 8.5 41 26.5
  • 9 42 27
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand Reebok
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100074230
4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5