në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK
Reebok

Reebok Atlete CLUB C GROUNDS UK

Kodi i artikullit: 100074847
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Shuma e kursyer: 2.037 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10.5 44 28.5
  • 11.5 45 29.5
  • 8.5 41 26.5
  • 9 42 27
  • 9.5 42.5 27.5
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand Reebok
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100074230
4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY3558
3.843 MKD
Shuma e kursyer 30%
5.490 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12.5
8.5
9
9.5