në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance Atlete U 327
New Balance

New Balance Atlete U 327

Kodi i artikullit: U327LM
7.490 MKD
7.490 MKD
5.992 MKD
Shuma e kursyer: 1.498 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4.5 37 22.5
  • 5 37.5 23
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand New Balance
ProdhuesiNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UT23504-AGY
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.994 MKD
Shuma e kursyer 40%
4.990 MKD
Masa
U3

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327WGA
8.690 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327WRA
7.490 MKD
Masa
10
10.5
11
12
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327WRB
7.490 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327WGC
8.690 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U997RPA
5.992 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.490 MKD
Masa
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302CLC
5.992 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.490 MKD
Masa
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7