në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma Atlete Puma Palermo Lth
Puma

Puma Atlete Puma Palermo Lth

Kodi i artikullit: 396464-07
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Shuma e kursyer: 1.098 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 42 42 27
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 45 45 29.5
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Puma
ProdhuesiPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Shuma e kursyer 30%
4.890 MKD
Masa
M
S
XL

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 390776-31
5.912 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.390 MKD
Masa
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 387327-10
4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 395205-01
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 380190-03
4.952 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.190 MKD
Masa
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 395936-01
6.392 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.990 MKD
Masa
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 392718-01
6.083 MKD
Shuma e kursyer 30%
8.690 MKD
Masa
41
42
42.5
43
44
44.5
45