në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Vans Atlete Knu Skool
Vans Atlete Knu Skool
Vans Atlete Knu Skool
Vans Atlete Knu Skool
Vans Atlete Knu Skool
Vans Atlete Knu Skool
Vans

Vans Atlete Knu Skool

Kodi i artikullit: VN0009QCBF2
5.590 MKD
5.590 MKD
5.031 MKD
Shuma e kursyer: 559 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 36.5 36.5 23
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
  • 40.5 40.5 26
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Vans
ProdhuesiVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza VN0A7YKFBEL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.190 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza VN000A7EFS8
Prosecna ocena:
vlerësime
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Shuma e kursyer 30%
4.590 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza VN000A67ZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.690 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza VN0A7YKFBLK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.190 MKD
Masa
L
M
S
XL
XS

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete VN0A7Q5EZBF
4.823 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.890 MKD
Masa
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5