në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas Atlete SUPERSTAR XLG T
adidas

adidas Atlete SUPERSTAR XLG T

Kodi i artikullit: IF6138
Kodi i prodhuesit: NJR13
7.388 MKD
7.388 MKD
6.649 MKD
Shuma e kursyer: 739 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 2/3 28.5
  • 10- 45 1/3 29
  • 7- 41 1/3 26
  • 8 42 26.5
  • 8- 42 2/3 27
  • 9 43 1/3 27.5
  • 9- 44 28
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IE0760
5.910 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.388 MKD
Masa
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete IF1582
5.910 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.388 MKD
Masa
10
10-
11
11-
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete IF1584
5.910 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.388 MKD
Masa
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ID4637
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
6.012 MKD
Shuma e kursyer 30%
8.588 MKD
Masa
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete ID4655
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
5.910 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.388 MKD
Masa
10
10-
11
11-
12
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete IE6808
3.910 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.888 MKD
Masa
3
3-
4
4-
5
5-