në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP
Reebok

Reebok Atlete CLASSIC LEATHER SP

Kodi i artikullit: 100074548
6.190 MKD
4.333 MKD
4.333 MKD
Shuma e kursyer: 1.857 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 39 25.5
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Reebok
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100008496
Çmimi 5.490 MKD
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100074381
Çmimi 4.753 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.790 MKD
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100074232
Çmimi 5.173 MKD
Shuma e kursyer 30%
7.390 MKD
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 2232
Çmimi 3.294 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.490 MKD
Masa
10
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 3912
Çmimi 2.745 MKD
Shuma e kursyer 50%
5.490 MKD
Masa
6
6.5
7
7.5
8