në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE
Reebok

Reebok Atlete CLUB C 85 VINTAGE

Kodi i artikullit: 100074232
7.390 MKD
5.173 MKD
5.173 MKD
Shuma e kursyer: 2.217 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 36 23
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 7.5 38 24.5
  • 8 38.5 25
  • 8.5 39 25.5
  • 9 40 26
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Reebok
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100074381
Çmimi 4.753 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.790 MKD
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 2232
Çmimi 3.294 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.490 MKD
Masa
10
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 3912
Çmimi 2.745 MKD
Shuma e kursyer 50%
5.490 MKD
Masa
6
6.5
7
7.5
8