në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike

Nike Set JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET

Kodi i artikullit: 35A805-P36
1.890 MKD
1.890 MKD
1.323 MKD
Shuma e kursyer: 567 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 5-6г.
  • 6X 6-7г.
Sasia: 1 СЕТ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Set
Gjinia Fëmijë vajza
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 25A805-P36
1.352 MKD
Shuma e kursyer 20%
1.690 MKD
Masa
2T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 65C997-782
1.701 MKD
Shuma e kursyer 10%
1.890 MKD
Masa
24M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 75C997-782
1.672 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.090 MKD
Masa
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set NJ0669-W6N
1.192 MKD
Shuma e kursyer 20%
1.490 MKD
Masa
0-6M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set NJ0664-023
1.043 MKD
Shuma e kursyer 30%
1.490 MKD
Masa
6-12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 9A0792-K25
845 MKD
Shuma e kursyer 50%
1.690 MKD
Masa
ONE SIZE