në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET
Nike

Nike Set JDB JORDAN 23 RING AOP SET

Kodi i artikullit: 65C997-782
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Set
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-4 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 35A805-P36
Çmimi 1.134 MKD
Shuma e kursyer 40%
1.890 MKD
Masa
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 75C997-782
Çmimi 1.045 MKD
Shuma e kursyer 50%
2.090 MKD
Masa
3T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 9A0792-K25
Çmimi 845 MKD
Shuma e kursyer 50%
1.690 MKD
Masa
ONE SIZE
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 35C212-U41
Çmimi 2.034 MKD
Shuma e kursyer 40%
3.390 MKD
Masa
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1