në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW
Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW
Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW
Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW
Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW
Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW
Nike

Nike Pantallona të shkurta plazhi NIKE RETRO FLOW

Kodi i artikullit: NESSE246-652
3.890 MKD
3.890 MKD
3.112 MKD
Shuma e kursyer: 778 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurta plazhi
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.112 MKD
Shuma e kursyer 20%
3.890 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
2.392 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.990 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
2.392 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.990 MKD
Masa
L
M
S
XS