në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW
Nike

Nike Rroba banjo NIKE RETRO FLOW

Kodi i artikullit: NESSE245-652
4.090 MKD
4.090 MKD
4.090 MKD
Shuma e kursyer: 0 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Rroba banjo
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Rroba banjo NESSE245-338
4.090 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Rroba banjo NESSE310-001
2.990 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Rroba banjo NESSE266-458
2.990 MKD
Masa
L
M
S
XS