në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT
Nike

Nike Pjesa e poshtme e kostumit B NSW TECH FLC PANT

Kodi i artikullit: FD3287-361
5.390 MKD
4.312 MKD
4.312 MKD
Shuma e kursyer: 1.078 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Adoleshentë (8-14 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çmimi 2.443 MKD
Shuma e kursyer 30%
3.490 MKD
Masa
L
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çmimi 3.654 MKD
Shuma e kursyer 40%
6.090 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çmimi 1.674 MKD
Shuma e kursyer 40%
2.790 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çmimi 1.674 MKD
Shuma e kursyer 40%
2.790 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çmimi 1.953 MKD
Shuma e kursyer 30%
2.790 MKD
Masa
L
M
S
XL