në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT
Nike

Nike Pjesa e poshtme e kostumit W NSW TREND WVN MR PANT

Kodi i artikullit: FQ3588-010
5.890 MKD
5.890 MKD
4.123 MKD
Shuma e kursyer: 1.767 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.114 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.190 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.114 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.190 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.534 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.890 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.114 MKD
Shuma e kursyer 40%
5.190 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
4.753 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.790 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
2.863 MKD
Shuma e kursyer 30%
4.090 MKD
Masa
2XS
L
M
S
XS