në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Pjesa e poshtme e kostumit JDB MJ BASELINE FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit JDB MJ BASELINE FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit JDB MJ BASELINE FLC PANT
Nike Pjesa e poshtme e kostumit JDB MJ BASELINE FLC PANT
Nike

Nike Pjesa e poshtme e kostumit JDB MJ BASELINE FLC PANT

Kodi i artikullit: 95C882-023
2.790 MKD
2.790 MKD
1.953 MKD
Shuma e kursyer: 837 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Adoleshentë (8-14 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
4.312 MKD
Shuma e kursyer 20%
5.390 MKD
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
4.312 MKD
Shuma e kursyer 20%
5.390 MKD
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
2.274 MKD
Shuma e kursyer 40%
3.790 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
4.312 MKD
Shuma e kursyer 20%
5.390 MKD
Masa
L
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.116 MKD
Shuma e kursyer 60%
2.790 MKD
Masa
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.434 MKD
Shuma e kursyer 40%
2.390 MKD
Masa
4
6
7