në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER
Russell Athletic

Russell Athletic Pjesa e poshtme e kostumit ERNEST - CUFF JOGGER

Kodi i artikullit: E4-612-1-129
3.790 MKD
3.790 MKD
2.653 MKD
Shuma e kursyer: 1.137 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Russell Athletic
ProdhuesiRussell Athletic®, Future Brands GmbH Schnellengasse 2 52249 Eschweiler Germany; Phone: +44 1923 288 550; E-mail: info@russellathletic.co.uk; Web: www.russellathletic.eu
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente