në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP
adidas

adidas Pjesa e poshtme e kostumit FIREBIRD TP

Kodi i artikullit: IP0644
Kodi i prodhuesit: EKN00
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Shuma e kursyer: 1.286 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
4.712 MKD
Shuma e kursyer 20%
5.890 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.232 MKD
Shuma e kursyer 20%
5.290 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.403 MKD
Shuma e kursyer 30%
6.290 MKD
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.703 MKD
Shuma e kursyer 30%
5.290 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
5.032 MKD
Shuma e kursyer 20%
6.290 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
4.123 MKD
Shuma e kursyer 30%
5.890 MKD
Masa
M
S
XS