në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET
adidas

adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë SHORT TEE SET

Kodi i artikullit: IR9640
Kodi i prodhuesit: KMB38
2.488 MKD
2.488 MKD
2.239 MKD
Shuma e kursyer: 249 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4г.
  • 62 0-3м.
  • 68 3-6м.
  • 74 6-9м.
  • 80 9-12м.
  • 86 12-18м.
  • 92 18-24м.
  • 98 2-3г.
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra dhe bluzë
Gjinia Fëmijët
Mosha Foshnje (0-4 vjeç)
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
1.912 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.390 MKD
Masa
4
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
2.239 MKD
Shuma e kursyer 10%
2.488 MKD
Masa
104
110
116
122
128
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
2.625 MKD
Shuma e kursyer 15%
3.088 MKD
Masa
104
110
116
122
128
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
1.195 MKD
Shuma e kursyer 50%
2.390 MKD
Masa
4
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2