në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT
Nike

Nike Kostume W NSW CLCCTN JQRD BODYSUIT

Kodi i artikullit: FN2234-744
3.090 MKD
3.090 MKD
3.090 MKD
Shuma e kursyer: 0 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostume
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente