në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas Kostum CREW SET
adidas

adidas Kostum CREW SET

Kodi i artikullit: IR9638
Kodi i prodhuesit: KMB40
3.088 MKD
2.161 MKD
2.161 MKD
Shuma e kursyer: 927 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4г.
  • 62 0-3м.
  • 68 3-6м.
  • 74 6-9м.
  • 80 9-12м.
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Gjinia Fëmijë vajza
Mosha Foshnje (0-4 vjeç)
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY9219
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.581 MKD
Shuma e kursyer 30%
3.688 MKD
Masa
5-K
5K
8-K
9-K

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum CU8374-010
Çmimi 4.190 MKD
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 25C589-P36
Çmimi 1.345 MKD
Shuma e kursyer 50%
2.690 MKD
Masa
3T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 35A449-P36
Çmimi 1.674 MKD
Shuma e kursyer 40%
2.790 MKD
Masa
5
6
6X