në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S
adidas

adidas Pantallona të shkurtra dhe bluzë CYC SHORT TEE S

Kodi i artikullit: IR9667
Kodi i prodhuesit: KMB39
2.488 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Shuma e kursyer: 498 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4г.
  • 110 4-5г.
  • 116 5-6г.
  • 122 6-7г.
  • 128 7-8г.
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra dhe bluzë
Gjinia Fëmijë vajza
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çmimi 1.912 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.390 MKD
Masa
4
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çmimi 1.990 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.488 MKD
Masa
104
62
68
74
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çmimi 1.990 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.488 MKD
Masa
62
68
74
92
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çmimi 2.470 MKD
Shuma e kursyer 20%
3.088 MKD
Masa
104
110
116
122
128
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Çmimi 1.195 MKD
Shuma e kursyer 50%
2.390 MKD
Masa
4
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3