në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Juicy Couture Kostum noti 1-pjesë RETRO DEVINA SWIMSUIT
Juicy Couture Kostum noti 1-pjesë RETRO DEVINA SWIMSUIT
Juicy Couture Kostum noti 1-pjesë RETRO DEVINA SWIMSUIT
Juicy Couture Kostum noti 1-pjesë RETRO DEVINA SWIMSUIT
Juicy Couture

Juicy Couture Kostum noti 1-pjesë RETRO DEVINA SWIMSUIT

Kodi i artikullit: JCITS223204-528
4.390 MKD
4.390 MKD
3.512 MKD
Shuma e kursyer: 878 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum noti 1-pjesë
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Juicy Couture
ProdhuesiJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum noti 1-pjesë NESSE238-001
3.690 MKD
Masa
L
M
S
XL
XS