në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike

Nike Kostum noti 1-pjesë NIKE SNEAKERKINI 2.0

Kodi i artikullit: NESSE238-001
3.690 MKD
3.690 MKD
2.952 MKD
Shuma e kursyer: 738 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum noti 1-pjesë
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum noti 1-pjesë JCITS223204-528
3.512 MKD
Shuma e kursyer 20%
4.390 MKD
Masa
L
M
S
XS