në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK
Nike

Nike Kanatjere W NSW NK CHLL KNT RIB CRP TNK

Kodi i artikullit: FN3677-010
3.090 MKD
3.090 MKD
2.627 MKD
Shuma e kursyer: 463 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kanatjere
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere FN5798-133
3.090 MKD
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere FB8279-010
2.151 MKD
Shuma e kursyer 10%
2.390 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kanatjere DX9585-100
1.953 MKD
Shuma e kursyer 30%
2.790 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kanatjere DX9585-010
1.953 MKD
Shuma e kursyer 30%
2.790 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere DV8243-611
1.137 MKD
Shuma e kursyer 70%
3.790 MKD
Masa
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kanatjere DM6730-126
2.072 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.590 MKD
Masa
M
S