në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK
Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK
Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK
Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK
Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK
Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK
Sprayground

Sprayground Çantë shpine LES BACKPACK

Kodi i artikullit: 910B5811NSZ
8.490 MKD
8.490 MKD
8.490 MKD
Shuma e kursyer: 0 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE Унив.
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Gjinia Unisex
Mosha Të rritur
Brand Sprayground
ProdhuesiSprayground®, ZES S.R.L. - Via di Scolivigne N. 2/A - 50012 Bagno a Ripoli (FI) Italy, Phone: 1-844-777-2947, Web: www.sprayground.com, Email: info@sprayground.eu
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine DJ9789-010
Çmimi 3.633 MKD
Shuma e kursyer 30%
5.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine 7A0761-G9Q
Çmimi 2.454 MKD
Shuma e kursyer 40%
4.090 MKD
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine DR6091-629
Çmimi 1.323 MKD
Shuma e kursyer 30%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine DV6246-060
Çmimi 2.233 MKD
Shuma e kursyer 30%
3.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine CW9335-291
Çmimi 4.790 MKD
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çantë shpine 9A0775-P5D
Çmimi 3.590 MKD