në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA
Nike

Nike Bra W SLS RIB KNIT BRA

Kodi i artikullit: FN2753-010
3.790 MKD
3.790 MKD
3.032 MKD
Shuma e kursyer: 758 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • XS XS
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bra
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra HF5961-010
2.792 MKD
Shuma e kursyer 20%
3.490 MKD
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bra FB4129-010
3.353 MKD
Shuma e kursyer 30%
4.790 MKD
Masa
M
S