në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic

Russell Athletic Bluzë AMBROSE-S/S CREWNECK TEE SHIRT

Kodi i artikullit: E4-615-1-060
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Shuma e kursyer: 498 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Russell Athletic
ProdhuesiRussell Athletic®, Future Brands GmbH Schnellengasse 2 52249 Eschweiler Germany; Phone: +44 1923 288 550; E-mail: info@russellathletic.co.uk; Web: www.russellathletic.eu
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FB7865-051
2.094 MKD
Shuma e kursyer 40%
3.490 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FB7865-010
2.094 MKD
Shuma e kursyer 40%
3.490 MKD
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë DO7392-247
1.614 MKD
Shuma e kursyer 40%
2.690 MKD
Masa
L
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3720-100
2.690 MKD
Masa
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FV5593-010
1.195 MKD
Shuma e kursyer 50%
2.390 MKD
Masa
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FD8227-200
1.345 MKD
Shuma e kursyer 50%
2.690 MKD
Masa
M