në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT
Russell Athletic

Russell Athletic Bluzë ICONIC S/S CREWNECK TEE SHIRT

Kodi i artikullit: E4-600-1-290
1.490 MKD
1.490 MKD
1.192 MKD
Shuma e kursyer: 298 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Sasia: 1 КОМ
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand Russell Athletic
ProdhuesiRussell Athletic®, Future Brands GmbH Schnellengasse 2 52249 Eschweiler Germany; Phone: +44 1923 288 550; E-mail: info@russellathletic.co.uk; Web: www.russellathletic.eu
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë MT31906-WT
1.352 MKD
Shuma e kursyer 20%
1.690 MKD
Masa
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë MT31906-BK
1.352 MKD
Shuma e kursyer 20%
1.690 MKD
Masa
M
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DR7815-100
1.352 MKD
Shuma e kursyer 20%
1.690 MKD
Masa
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë DN5246-392
1.672 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.090 MKD
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë DN5246-010
1.672 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.090 MKD
Masa
L
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë FQ8036-133
1.912 MKD
Shuma e kursyer 20%
2.390 MKD
Masa
2XL
L
M
S
XL