në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Buzz crew
27.03.2024.

Reflect your personality with Air Max 90

Ç'kemi njerëz!

 

U riktheva përsëri për t'ju treguar gjithçka rreth modelit më të ri të atleteve të mia të preferuara - Nike Air Max 90.

Me ardhjen e pranverës, doja të gjeja një palë atletesh të reja ku të mund të ecja nëpër qytet dhe të shijoja kohën e mrekullueshme sa më gjatë të ishte e mundur. Edhe pse atletet Nike Air Max 90 janë krijuar për vrapim, aktualisht ato janë një nga modelet më të njohura Lifestyle dhe kështu që ju mund ta imagjinoni me lehtësi se sa të rehatshme janë, me tabanin ikonik të gomës Waffle dhe pjesën e sipërme që i qëndron besnike modelit origjinal.

Edhe pse Nike Air Max 90 është model i disponueshëm në shumë ngjyra, unë zgjodha këtë model ngjyrash që të mund ta kombinoja me pjesën e poshtme të kostumit tim të preferuar Nike Aop Chi. Sigurisht, kjo nuk është e vetmja veshje që mund të kombinohet me to, pasi Nike Air Max 90 janë me të vërtetë atlete Lifestyle të mrekullueshme, të cilat përshtaten në mënyrë të përkryer me stile të ndryshme veshjesh, duke ju dhënë kështu mundësi që të eksperimentoni me kombinime të shumta. Në varësi të stilit tuaj, ju mund t'i vishni ato në raste të ndryshme duke nxjerrë gjithashtu në pah dhe personalitetin tuaj.

Modelin Nike Air Max 90 mund ta gjeni në dyqanet e Buzz dhe në faqen tonë të internetit.

Deri në shkrimin e rradhës, kjo është e gjitha nga unë!

Remi