në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE
Nike

Nike Sandale W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE

Kodi i artikullit: FJ2595-002
4.090 MKD
4.090 MKD
3.681 MKD
Shuma e kursyer: 409 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Sandale
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sandale FB1948-201
2.994 MKD
Shuma e kursyer 40%
4.990 MKD
Masa
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sandale FJ2595-001
4.090 MKD
Masa
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sandale IG5749
4.129 MKD
Shuma e kursyer 10%
4.588 MKD
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sandale IE5649
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
4.129 MKD
Shuma e kursyer 10%
4.588 MKD
Masa
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sandale CI7849-401
2.781 MKD
Shuma e kursyer 10%
3.090 MKD
Masa
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sandale CI7849-100
1.914 MKD
Shuma e kursyer 40%
3.190 MKD
Masa
13C
1Y
2Y
3Y