në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT
Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT
Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT
Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT
Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT
Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT
Nike

Nike Atlete NIKE AIR MAX 270 GO LS BT

Kodi i artikullit: FV0562-400
5.890 MKD
5.890 MKD
5.301 MKD
Shuma e kursyer: 589 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3C 18.5 9
  • 5C 21 11
  • 6C 22 12
  • 7C 23.5 13
  • 8C 25 14
  • 9C 26 15
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Fëmijët
Mosha Foshnje (0-4 vjeç)
Brand Nike
ProdhuesiNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FD0694-100
6.232 MKD
Shuma e kursyer 20%
7.790 MKD
Masa
3.5Y
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DV3607-101
5.094 MKD
Shuma e kursyer 40%
8.490 MKD
Masa
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD6864-026
8.790 MKD
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD6864-126
8.790 MKD
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AT3745-130
3.490 MKD
Masa
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ1602-100
4.990 MKD
Masa
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3Y