në territorin e MK për të gjitha porositë në vlerë mbi 2990 DEN.

ditëve të javës nga 9 e mëngjesit deri në 17 pasdite dhe të shtunave nga 9 e mëngjesit deri në 4 pasdite

adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas Atlete GAZELLE J
adidas

adidas Atlete GAZELLE J

Kodi i artikullit: IG1699
Kodi i prodhuesit: NLB40
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Shuma e kursyer: 0 MKD
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4- 37 1/3 23.5
  • 5- 38 2/3 24.5
Sasia: 1 ПАР
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Fëmijët
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Brand adidas
ProdhuesiAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Për momentin nuk ka komente

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza IN4744
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.088 MKD
Masa
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IT7307
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.088 MKD
Masa
134
140
146
152
164
170
176

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ID6891
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Çmimi 6.088 MKD
Masa
4
4-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete IG0278
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
Çmimi 4.888 MKD
Masa
3
3-
4
4-
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete IG0290
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
Çmimi 4.888 MKD
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete IE6808
Çmimi 4.888 MKD
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete IF8431
Çmimi 4.288 MKD
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HQ8754
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Çmimi 4.688 MKD
Masa
3-
4