на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Светли и пастелни тонови, oversized и модели кои ја следат линијата на телото, автентични и впечатливи кореви – сето ова можеш да го пронајдеш во нашата нова колекција на облека.
Погледни ја понудата на женските дуксери, јакни, фустани, долни делови на тренерки, маици и други парчиња облека од брендови Nike, adidas, New Balance, Reebok, The North Face и други. Нарачај ги сите актуелни трендови online.

Дали сте подготвени да ја комплетирате вашата колекција патики со моментално најбараните силуети во богати бои?
Погледнете ја понудата на моделите NIKE Air Max 90 Futura, adidas Stan Smith Bonega, NIKE Blazer Low Platform и NEW BALANCE - 327 кои ги издвоивме за вас.

Ти здосади моменталната ситуација во гардероберот? Не грижи се, новата колекција штотуку пристигна!
Усогласи го чекорот со актуелните sneaker трендови, освежи ги твоите street style комбинации во модели со удобни кроеви и атрактивни бои, дополни го секој outfit со аксесоарите од нашата понуда.
Избери ги твоите фаворити за оваа сезона и порачај ги online!


BUZZ CREW