на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS Врвки Classic
VANS

VANS Врвки Classic

код на производ: VN0001TTHU0
490 MKD
490 MKD
343 MKD
Заштеда: 147 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE SIZE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Врвки
Основната поделба EQU
Пол За мажи
Бренд VANS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи