на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP
Дуксер SHORT TRACKTOP

Дуксер SHORT TRACKTOP

код на производ: GN2791
Šifra proizvođača: 21963
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Женскиот дуксер adidas SHORT SUPERSTAR TRACKTOP премина од класичен, добро познат модел во модерно и урбано парче облека.

Класичниот модел со патент ја доби својата пократка варијанта, па покрај спортски комбинации, добро оди и во некои похрабри варијанти.

Најхрабрите дури може да го комбинираат ова парче со фармерки и високи потпетици, за модерен, урбан изглед.

Спецификации:

  • Краток крој со патент
  • Модел со пошироки ракави
  • Предни џебови
  • Еластична лента на појас
  • Рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси
  • Материјал: 100% рециклиран најлон
  • Боја: Црна
  • Код на производ: GN2791

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DJ0449-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.233 MKD
Заштеда 35%
9.590 MKD
големина
5.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Патики VN0A5KRFB0B
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.968 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
40
40.5
41
42
42.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9946-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 392111-02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики DQ0517-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.450 MKD
Заштеда 45%
8.090 MKD
големина
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики IE7420
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
4-
5
5-

слични производи