на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas Тренерка HOODIE SET
adidas

adidas Тренерка HOODIE SET

код на производ: IR6904
Šifra proizvođača: JEA77
3.988 MKD
3.988 MKD
3.589 MKD
Заштеда: 399 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GW6598
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.122 MKD
Заштеда 30%
5.888 MKD
големина
4
4-
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID6891
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
големина
4
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.516 MKD
Заштеда 25%
4.688 MKD
големина
11-K
12-K
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG0288
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
големина
4

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
3.388 MKD
големина
104
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
62
68
74
80
92
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
104
116
122
128