на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE

NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI

код на производ: 86L050-023
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV1623-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.967 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
10.5
11.5
11C
12C
13.5
13C
Sačuvano u omiljne
Патики DX2164-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.892 MKD
Заштеда 25%
5.190 MKD
големина
12.5
12C
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики AO2372-107
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.017 MKD
Заштеда 25%
6.690 MKD
големина
11C
12C
13C
Sačuvano u omiljne
Патики 704949-016
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
11.5
11C
12.5
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики FN6969-025
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
12.5
12C
1Y
2.5Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76J929-R7F
1.699 MKD
Заштеда 45%
3.090 MKD
големина
2T
3T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76L168-023
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
големина
2T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 86H052-U6B
3.349 MKD
Заштеда 45%
6.090 MKD
големина
6