на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas Тренерка SST TRACKSUIT
adidas

adidas Тренерка SST TRACKSUIT

код на производ: IJ5405
Šifra proizvođača: 88784

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

3.288 MKD
3.288 MKD
3.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 6-7Y
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
 • 3M
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
 • 1-2Y
 • 2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики IG5077
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.288 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4-K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики IG9923
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.688 MKD
големина
4-K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K

слични производи