на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE Тренерка Jordan Printed Set
NIKE

NIKE Тренерка Jordan Printed Set

код на производ: 25C212-U41
3.090 MKD
3.090 MKD
2.008 MKD
Заштеда: 1.082 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Во Jordan Printed Set комплетот дуксер и хеланки за бебиња, вашето малечко секогаш ќе биде удобно и топло. Мека капа од руно со ребрести еластични делови и јака за целодневна удобност. Тука е и неизбежното лого на Jordan Jumpman кое ја покажува вашата љубов кон кошарката. Хеланките се изработени од растеглив жерсеј, така што на вашето девојче ќе и биде удобно. Спецификација:

 • Комплет дуксер и хеланки за бебиња
 • Дуксер со капуљача
 • Хеланки со еластичен појас
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе