на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET
NIKE

NIKE Тренерка LIL CHAMP JORDAN PO SET

код на производ: 75C637-023
3.790 MKD
3.790 MKD
3.032 MKD
Заштеда: 758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 18-24м.
  • 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CW1620-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.918 MKD
Заштеда 35%
4.490 MKD
големина
10C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики FJ8788-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики 704950-041
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.634 MKD
Заштеда 45%
4.790 MKD
големина
8C
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4355-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.490 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DH9761-600
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
9C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76J929-R7F
1.699 MKD
Заштеда 45%
3.090 MKD
големина
2T
3T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76L168-023
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
големина
2T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 86H052-U6B
3.349 MKD
Заштеда 45%
6.090 MKD
големина
6