на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка Sportswear Tech
NIKE Тренерка Sportswear Tech
NIKE Тренерка Sportswear Tech
NIKE Тренерка Sportswear Tech
NIKE Тренерка Sportswear Tech
NIKE Тренерка Sportswear Tech
NIKE

NIKE Тренерка Sportswear Tech

код на производ: 86H052-U6B
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NIKE SPORTSTWEAR TECH TRACKSUIT се lifestyle тренерки за помали момчиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење.
Спецификација:

  • Комплет тренерки за момчиња - lifestyle
  • Целосен патент
  • Лого на Nike на градите
  • Состав: 100% полиестер
  • Одржување: Машинско перење

  • карактеристики вредност
    Категорија Тренерка
    Основната поделба Текстил
    Пол За момчиња
    Бренд NIKE
    Возраст Мали деца

    КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

    Sačuvano u omiljne
    Патики DZ4354-003
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    4.490 MKD
    големина
    1.5Y
    11C
    12.5
    12C
    13C
    1Y
    2.5Y
    3Y
    Sačuvano u omiljne
    Патики FJ4656-800
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    3.967 MKD
    Заштеда 25%
    5.290 MKD
    големина
    1.5Y
    11C
    1Y
    Sačuvano u omiljne
    Патики FB2338-600
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    4.152 MKD
    Заштеда 20%
    5.190 MKD
    големина
    1.5Y
    12.5
    12C
    13C
    2.5Y
    3Y
    Sačuvano u omiljne
    Патики FB9501-001
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    5.190 MKD
    големина
    1.5Y
    11C
    12.5
    12C
    13C
    1Y
    3Y
    Sačuvano u omiljne
    Патики 704949-016
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    4.312 MKD
    Заштеда 20%
    5.390 MKD
    големина
    11.5
    11C
    12.5
    2.5Y
    Sačuvano u omiljne
    Патики AO2372-407
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    5.512 MKD
    Заштеда 20%
    6.890 MKD
    големина
    1.5Y
    13.5
    13C
    1Y
    2.5Y
    2Y

    слични производи

    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    Тренерка 76L168-023
    2.392 MKD
    Заштеда 20%
    2.990 MKD
    големина
    2T
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    Тренерка 75B798-023
    2.242 MKD
    Заштеда 25%
    2.990 MKD
    големина
    3T