на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR
Тренерка ADICOLOR

Тренерка ADICOLOR

код на производ: HK7485
Šifra proizvođača: 88784
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADICOLOR е детска тренерка lifestyle за бебиња. Секогаш најдобро за најмладите. За несомнено добро стилизирани аутфити од рана возраст. Светло, удобно и практично. Врвот со полн патент, мали џебови и клапи кои спречуваат несакано движење. Долниот дел со еластичен струк кој овозможува лесно персонализирање и брзо облекување и соблекување. Еластичните делови на нозете ја одржуваат тренерката на место и го спречуваат продирањето на студениот воздух. Логото на adidas и познатите три ленти и на горниот и на долниот дел јасно покажуваат дека вашето бебе уште од најмала возраст ќе научи која е вашата омилена марка.
Спецификација:

 • Детски тренерки за бебиња
 • Патента на горниот дел
 • Еластични делови на двата дела
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DD9605-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.490 MKD
  големина
  12
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV8245-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.085 MKD
  Заштеда 45%
  3.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM9922-003
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.543 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 76L168-023
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  2T