на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas Тренерка Floral
adidas

adidas Тренерка Floral

код на производ: IC8783
Šifra proizvođača: EUY96
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 6-7Y
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
 • 3M
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
 • 1-2Y
 • 2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Floral е детска тренерка lifestyle со ведар принт. Светлиот, весел принт е идеален избор за детска гардероба, бидејќи нема да има проблеми со облекувањето. Малите можат да ја носат оваа тренерка или како комплет или во комбинација со други парчиња облека, како сакате, но нема да погрешите. Направено од 100% рециклирани материјали, ова парче облека е еден начин на кој adidas се бори против пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Тренерки за деца
 • Горен и долен дел
 • Затворање со патент
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% рециклирани материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9213
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.110 MKD
  Заштеда 20%
  3.888 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID9707
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.288 MKD
  големина
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики EF6301
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.288 MKD
  големина
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG9923
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.688 MKD
  големина
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN4148
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  644 MKD
  Заштеда 50%
  1.288 MKD
  големина
  104
  110
  112
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG5077
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.288 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K

  слични производи