на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas

adidas Тренерка Adicolor Classics Waffle Beckenbauer

код на производ: HR3307
5.588 MKD
5.588 MKD
4.470 MKD
Заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Waffle Beckenbauer е машка lifestyle јакна за секој ден бидејќи заслужувате удобност и квалитет секој ден. Инспириран е од познатиот „Кајзер“ Франц, капитенот на германската фудбалска репрезентација. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот на јакната и го поедноставува облекувањето и соблекувањето. Тешко е да одлучите што ви се допаѓа подобро: високата јака и манжетните со висок контраст или удобноста на оваа аdidas јакна. Направен е од мека ВАФЛА со предни џебови со патент и познатиот трифолија и пруги на adidas. Облечете ја оваа функционална аdidas јакна и бидете забележани додека шетате по градските улици, исто како што Бекенбауер секогаш бил забележан на фудбалските терени. Спецификација:

 • Машка lifestyle јакна
 • Патент со целосна должина
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% полиамид (најлон)
 • Манжетни со висок контраст

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка MP21502-MDY
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка MP21525-BK
  3.272 MKD
  Заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  2.744 MKD
  Заштеда 50%
  5.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.293 MKD
  Заштеда 40%
  5.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL