на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas Тренерка Adicolor
adidas

adidas Тренерка Adicolor

код на производ: IC9178
Šifra proizvođača: JEA84

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
3.688 MKD
3.688 MKD
3.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 6-7Y
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
 • 3M
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
 • 1-2Y
 • 2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor се lifestyle комплет тренерки за деца. Комплетот се состои од горен и долен дел, кои се изработени од исклучително удобен материјал. Идеален избор за сите малечки, за оние кои сакаат многу да играат, но и за оние кои сакаат да спијат. Брендирањето на adidas 3-Stripes се протега по ракавите и нозете. Дуксерот со патент овозможува брзо и лесно облекување. Тренерката со еластичен појас овозможува неоспорна удобност. Страничните џебови ја зголемуваат функционалноста со тоа што нудат простор за складирање на сите ситници. Спецификација:

 • Комплет детски тренерки
 • Стандарден крој
 • Дуксер со патент
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • adidas 3-Pripes по должината на нозете и ракавите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Моника
   Моника

   23.04.2023. 18:32

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IF8431
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.288 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG2561
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.088 MKD
  големина
  10
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи