на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE

NIKE Тренерка Jordan Paprika

код на производ: 85B798-023
Prosečna ocena:
3.490 MKD
3.490 MKD
2.094 MKD
Заштеда: 1.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 14
  14
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 3-
  3-
 • 3-4Y
 • 4-
  4-
 • 4-5Y
 • 5-
  5-
 • 5-6Y
 • 6X
  6X
 • 6-7Y
 • 8
  8
 • 8-
  8-
 • 9M
 • 9-
  9-
 • OSFA
  OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE JORDAN PAPRIKA е lifestyle тренерка за помали момчиња наменета за нивно задоволство. Тренерки во кои вашите момчиња ќе уживаат и ќе имаат целосна слобода на движење во сите секојдневни активности. Горниот дел на тренерката има капуљача и е изработен од супер меко руно кое овозможува пријатност и удобност што вашите момчиња ја заслужуваат. Еластичните делови на горниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерката. Логото Jumpman и на горниот и на долниот дел ја пренесува вашата љубов кон кошарката на вашите малечки. Се пере во машина за лесно одржување.
Спецификации:

 • Тренерки за помали момчиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Ребрести еластични делови
 • Дизајн Pull-on
 • Лого на Jumpman
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Марица
   Марица

   08.08.2023. 16:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DH9756-600
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.990 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики 704949-041
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.234 MKD
  Заштеда 40%
  5.390 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики 704949-423
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.890 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ0971-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.254 MKD
  Заштеда 40%
  7.090 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики 704949-044
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75B856-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD