на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE Тренерка Jordan Paprika
NIKE

NIKE Тренерка Jordan Paprika

код на производ: 75B798-023
2.990 MKD
2.990 MKD
1.794 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1-2Y
 • 2-3Y
 • 3-4Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE JORDAN PAPRIKA се lifestyle детски тренерки за бебиња дизајнирани за нивно задоволство. Тренери во кои вашите момчиња ќе уживаат и ќе имаат целосна слобода на движење во сите секојдневни активности. Лесното руно е супер меко и меко одвнатре, ќе обезбеди удобност, удобност и топлина што вашите момчиња ја заслужуваат. Еластични делови и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Логото JUMPMAN на предниот и на ногата јасно го истакнува спортскиот став на вашите миленици. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Се пере во машина за лесно одржување.
Спецификации:

 • Тренерки за бебиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Еластични делови
 • JUMPMAN лого
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1624-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.590 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики DB3553-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD1646-407
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.490 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики AR6352-060
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.432 MKD
  Заштеда 20%
  4.290 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 85B798-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1