на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET
NIKE

NIKE Тренерка JDB PAPRIKA FLC PO HOODIE SET

код на производ: 75B798-023
2.990 MKD
2.990 MKD
1.794 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DD1646-026
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.414 MKD
Заштеда 40%
5.690 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики CU2092-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DC9319-004
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DQ6948-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DX9266-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.983 MKD
Заштеда 30%
5.690 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DQ8402-006
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Тренерка 85B856-023
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
Тренерка 75B856-023
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Тренерка 76J845-X1T
3.290 MKD
големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
1.673 MKD
Заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98