на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas

adidas Тренерка Crew Sweatshirt

код на производ: HK7495
Šifra proizvođača: GDH27
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Crew Sweatshirt е дводелен комплет за бебиња кој зрачи со спортски стил. Од едноставен и недооценено до разигран изглед, секој ден е нова можност за комбинирање и играње со стилови. Мекиот дуксер и панталоните изработени од врвен памук се многу пријатни во контакт со кожата на бебето и лесно се вклопуваат во сите комбинации на облека. Дуксерот има скриено прицврстување на рамениците, па лесно се соблекува и облекува. Има редовно вклопување, не премногу тесно и не премногу лабаво. Ребрестиот еластичен дел околу вратот го спречува влечењето, а ребрестите манжетни на ракавите и нозете спречуваат несакано движење. Дводелен детски сет на adidas Crew Sweatshirt ќе обезбеди целодневна поддршка за бебињата. Спецификација:

 • Сет за детски дуксер и панталони
 • Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер
 • Засилена јака
 • Ребрести еластични делови

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IG9923
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.950 MKD
  Заштеда 20%
  3.688 MKD
  големина
  4K
  5-K
  5K
  7-K
  7K
  8-K
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4092
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.766 MKD
  Заштеда 25%
  3.688 MKD
  големина
  4K
  5-K
  5K
  6K
  7-K
  8-K
  9-K

  слични производи