на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE

NIKE Тренерка AIR JORDAN 23

код на производ: 85B856-023
3.590 MKD
3.590 MKD
2.513 MKD
Заштеда: 1.077 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 6-7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE AIR JORDAN 23 е детска lifestyle тренерка за машки бебиња инспирирана од кошарката. JORDAN ветува дека ќе биде таму во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил, придружувај го секој ден на вашите бебиња од почеток до крај и исполнет го со пријатност и удобност. Супер меката француска ткаенина ќе ја обезбеди пријатноста и удобноста што ја заслужуваат вашите момчиња. Брзо затворање на ременот одзади овозможува брзо облекување и бришење, како и лесно персонализирање. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката, а логото JUMPMAN на предната и на ногата јасно ја истакнува спортската определба на вашите миленици. Еластичниот дел и на врвот и на дното спречува несакано движење. Се пере во машина за лесно одржување
Спецификација:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Брзо затворање со лента одзади
 • JUMPMAN лого
 • Еластични делови на ракавите
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CV0064-200
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8424-060
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CV0064-105
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики BQ6066-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.890 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5955-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.683 MKD
  Заштеда 30%
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM4253-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка 75B856-023
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  големина
  2T
  3T
  4T
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка 76J845-X1T
  3.290 MKD
  големина
  2T
  3T
  4T
  Sačuvano u omiljne
  1.673 MKD
  Заштеда 40%
  2.788 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98